altili.ai
← panel

6. AYAK · Veliefendi · 2026-08-30

Kapanış Koşusu

2000m · kum (normal) · Handikap 15 · 11 at · 0 ilk kez koşan

ORTA RİSKbelirsizlik: orta

Günün kapanış ayağında piyasa %23.53 AGF ile 8 numaralı NAZLIBEYAZ'a yönelerek büyük bir yanılgıya düşmüş durumda; safkanın yapay zeka kazanma ihtimali yalnızca %9.18 seviyesinde kalıyor. Buna karşılık 2000 metre kum pist şartlarında %77.14 pist uyumu ve %30.40 AI kazanma oranıyla 9 numaralı TUNAHAN I net bir değer fırsatı sunuyor. Kusursuz galop performansıyla (100) dikkat çeken 5 numaralı GECEYARISI ve yüksek form puanına rağmen kum pist uyumu soru işareti barındıran 2 numaralı KUMRUHAN koşunun diğer iddialı isimleridir.

AI FAVORİSİ
9 TUNAHAN I
AI 1. (%30.4) · AGF 2. (%18.46)
Value +11.94
RAKİP
2 KUMRUHAN
AI 2. (%20.55) · AGF 3. (%13.65)
Value +6.9
💎 DEĞERLİ AT
5 GECEYARISI
AI 3. (%18.41) · AGF 4. (%11.96)
Value +6.45
💣 BOMBA
4 ATEŞGÜLÜ
AI 6. (%3.73) · AGF 8. (%5.38)
Value -1.65
🔥 RİSKLİ FAVORİ
8 NAZLIBEYAZ
AI 5. (%9.18) · AGF 1. (%23.53)
Value -14.35

AI VS MARKET

iki sıralamayı yan yana karşılaştırın

PİYASA
  1. 18NAZLIBEYAZ%23.53
  2. 29TUNAHAN I%18.46
  3. 32KUMRUHAN%13.65
  4. 45GECEYARISI%11.96
  5. 511ALPEREN I%8.82
  6. 61MAVİŞAHİN I%8.27
  7. 710ZEYTİNGÖZ I%5.62
  8. 84ATEŞGÜLÜ%5.38
  9. 96SARIKANAT%1.82
  10. 103BOZDOĞAN%1.75
altili.ai
  1. 19TUNAHAN I%30.4
  2. 22KUMRUHAN%20.55
  3. 35GECEYARISI%18.41
  4. 411ALPEREN I%13.3
  5. 58NAZLIBEYAZ%9.18
  6. 64ATEŞGÜLÜ%3.73
  7. 710ZEYTİNGÖZ I%1.9
  8. 87EFEKAPTAN%1.12
  9. 91MAVİŞAHİN I%0.58
  10. 106SARIKANAT%0.43

KADRO VE GEREKÇELER

sonuç değil, neden

9TUNAHAN I

S. Akdi · 58.2 kg (+1) · ant. Y. Bozkurt · son: 3-6-4 · son galop 600: 37.2 (rahat)
AI 1. · %30.4
AGF 2. · %18.46
Value +11.94
FORM70.72
GALOP86.18
PİST UYUM77.14
AI OLASILIK30.4
💎 GÜÇLÜ DEĞERAI FAVORİSİSON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ %30.40 AI kazanma olasılığı ve +11.94 güçlü değer skoruyla koşunun net favorisidir
  • ✅ 2000 metre kum pistte %77.14 ile sahadaki en yüksek pist uyum puanına sahiptir
  • ✅ 86.18 galop performansı ve son 400 metredeki hızlanma kabiliyetiyle öne çıkmaktadır
  • ⚠️ Son koşularında tabela içinde kalsa da birincilikle taçlandıramamıştır
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 64/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.5 (2026-08-17)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 3 adet 800+ çalışma · en iyi 50.6
  • FINISHING TREND🔥24.8 → 24.7 → 24.5 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH3 kayıtlı çalışma · 5 haftalık program · ortalama 10 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

2KUMRUHAN

U. Rüzgar · 56.6 kg (+1) · ant. K. Demir · son: 2-4-1 · son galop 600: 37.1 (rahat)
AI 2. · %20.55
AGF 3. · %13.65
Value +6.9
FORM87.59
GALOP89.23
PİST UYUM35
AI OLASILIK20.55
DEĞERLİRAKİPSON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ 87.59 form ve 89.23 galop puanıyla fiziki olarak oldukça diri durumdadır
  • ✅ Son koşusunu kazanarak moral bulmuştur ve +6.90 değer taşımaktadır
  • ⚠️ Son parlak derecesini çim pistte almış olup %35 kum pist uyumu soru işaretidir
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 88/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.2 (2026-08-18)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 4 adet 800+ çalışma · en iyi 50.7
  • FINISHING TREND🔥25.1 → 24.8 → 24.8 → 24.2 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH🔥4 kayıtlı çalışma · 7 haftalık program · ortalama 12 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

5GECEYARISI

S. Akdi · 60.7 kg (+1) · ant. İ. Kurt · son: 4-4-2-1 · son galop 600: 36.9 (rahat)
AI 3. · %18.41
AGF 4. · %11.96
Value +6.45
FORM77.27
GALOP100
PİST UYUM35
AI OLASILIK18.41
DEĞERLİSON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ 100 tam galop puanıyla hazırlıklarında kusursuz bir görüntü sergilemiştir
  • ✅ Son yarışındaki ikinciliği ve 77.27 form puanı yükselişini doğrulamaktadır
  • ✅ %18.41 AI şansı ile %11.96 AGF oranı arasında cazip bir değer farkı (+6.45) bulunmaktadır
  • ⚠️ 2000 kum pist uyum puanı %35 ile sınırlı kalmaktadır
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 82/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.3 (2026-08-14)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 4 adet 800+ çalışma · en iyi 49.9
  • FINISHING TREND🔥24.7 → 24.9 → 24.7 → 24.3 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH🔥4 kayıtlı çalışma · 6 haftalık program · ortalama 9 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

11ALPEREN I

Ö. Yıldırım · 57 kg (-2) · ant. F. Şahin · son: 4-3-8-5 · son galop 600: 37.6 (rahat)
AI 4. · %13.3
AGF 5. · %8.82
Value +4.48
FORM64.33
GALOP64.8
PİST UYUM69.29
AI OLASILIK13.3
DEĞERLİSON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ %69.29 pist uyumu ile uzun kum mesafeye yatkın bir profile sahiptir
  • ✅ -2 kilo avantajı ve +4.48 pozitif değer puanı taşımaktadır
  • ⚠️ Son koşusundaki 8.'liği istikrar sorunu yaşayabileceğini göstermektedir
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 52/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.6 (2026-08-19)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 51
  • FINISHING TREND24.7 → 24.6 (sabit)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 4 haftalık program · ortalama 14 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

8NAZLIBEYAZ

A. Çelik · 56.2 kg (+2) · ant. İ. Kurt · son: 4-2-9-1 · son galop 600: 37.4 (zorlanarak)
AI 5. · %9.18
AGF 1. · %23.53
Value -14.35
FORM68.35
GALOP58.89
PİST UYUM61.67
AI OLASILIK9.18
🔥 RİSKLİ FAVORİSON 400 HIZLANIYOR
  • ⚠️ %23.53 AGF oranına karşılık %9.18 AI kazanma ihtimali ve -14.35 değer skoruyla fazlasıyla riskli favoridir
  • ⚠️ Son koşusunda elde ettiği 9.'luk form grafiğindeki düşüşü işaret etmektedir
  • ✅ %61.67 pist uyumu ve son 400'de hızlanabilme özelliği bulunmaktadır
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 59/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.4 (2026-08-15)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 50.8
  • FINISHING TREND24.5 → 24.4 (sabit)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 4 haftalık program · ortalama 12 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

4ATEŞGÜLÜ

S. Akdi · 57.5 kg (+4) · ant. İ. Kurt · son: 9-7-7-3 · son galop 600: 37.4 (rahat)
AI 6. · %3.73
AGF 8. · %5.38
Value -1.65
FORM49.78
GALOP75.69
PİST UYUM43.38
AI OLASILIK3.73
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ 75.69 galop notu ile idmanlarında iyi dereceler sergilemektedir
  • ⚠️ Son üç yarışında tabelanın gerisinde (9, 7, 7) kalmıştır
  • ⚠️ +4 kilo dezavantajı ve %3.73 AI kazanma şansıyla sürpriz hanesinde kalmaktadır
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 55/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.4 (2026-08-20)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 51.1
  • FINISHING TREND🔥24.9 → 24.4 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 3 haftalık program · ortalama 12 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

10ZEYTİNGÖZ I

K. Sezer · 50.7 kg (-2) · ant. F. Şahin · son: 6-5-10-5 · son galop 600: 37.7 (normal)
AI 7. · %1.9
AGF 7. · %5.62
Value -3.72
FORM34.08
GALOP57.75
PİST UYUM40.28
AI OLASILIK1.9
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ Son üç yarış 6-5-10
  • ✅ Son 400'de hızlanıyor
  • ✅ 2 kg kilo avantajı
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 61/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.8 (2026-08-13)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 4 adet 800+ çalışma · en iyi 51.6
  • FINISHING TREND🔥25.3 → 25 → 25 → 24.8 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH🔥4 kayıtlı çalışma · 7 haftalık program · ortalama 10 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

7EFEKAPTAN

M. Kaya · 60 kg (+8) · ant. F. Şahin · son: 5-7-7 · son galop 600: 37.8 (zorlanarak)
AI 8. · %1.12
AGF 11. · %0.73
Value +0.39
FORM44.34
GALOP46.71
PİST UYUM44.44
AI OLASILIK1.12
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ Son üç yarış 5-7-7
  • ✅ Son 400'de hızlanıyor
  • ⚠️ 8 kg fazla taşıyor
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 53/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.8 (2026-08-13)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 3 adet 800+ çalışma · en iyi 51.4
  • FINISHING TREND🔥25.3 → 25 → 24.8 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH3 kayıtlı çalışma · 5 haftalık program · ortalama 11 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

1MAVİŞAHİN I

M. Kaya · 55.7 kg (+2) · ant. Y. Bozkurt · son: 12-9-10-9 · son galop 600: 37.6 (zorlanarak)
AI 9. · %0.58
AGF 6. · %8.27
Value -7.69
FORM23.25
GALOP55.2
PİST UYUM17.63
AI OLASILIK0.58
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ Son üç yarış 12-9-10
  • ✅ Son 400'de hızlanıyor
  • ⚠️ Piyasada fazla oynanmış (AGF %8.27 / AI %0.58)
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 48/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.6 (2026-08-18)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 51.1
  • FINISHING TREND🔥25 → 24.6 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 4 haftalık program · ortalama 14 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

6SARIKANAT

B. Aktaş · 54.2 kg (-2) · ant. F. Şahin · son: 10-7-12 · son galop 600: 38 (rahat)
AI 10. · %0.43
AGF 9. · %1.82
Value -1.39
FORM14.53
GALOP51.82
PİST UYUM13.57
AI OLASILIK0.43
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ Son üç yarış 10-7-12
  • ✅ Son 400'de hızlanıyor
  • ✅ 2 kg kilo avantajı
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 49/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.6 (2026-08-16)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 51
  • FINISHING TREND🔥25.3 → 25 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 4 haftalık program · ortalama 14 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACK⚠️ağır pist — ham derece cezalandırılmadı (düzeltilmiş kıyas kullanıldı)

3BOZDOĞAN

U. Rüzgar · 62.2 kg (+4) · ant. R. Öztürk · son: 11-7-12-7 · son galop 600: 37.7 (normal)
AI 11. · %0.42
AGF 10. · %1.75
Value -1.33
FORM21.41
GALOP54.55
PİST UYUM15.64
AI OLASILIK0.42
SON 400 HIZLANIYOR
  • ✅ Son üç yarış 11-7-12
  • ✅ Son 400'de hızlanıyor
  • ⚠️ 4 kg fazla taşıyor
WORKOUT INTELLIGENCERACE READINESS 48/100
  • SPRINT BASEen iyi son 400: 24.6 (2026-08-14)
  • ENDURANCE BUILD🔥son 8 haftada 2 adet 800+ çalışma · en iyi 51.3
  • FINISHING TREND🔥24.8 → 24.6 (yükseliyor)
  • PREPARATION DEPTH⚠️2 kayıtlı çalışma · 3 haftalık program · ortalama 8 gün ara · Veliefendi ağırlıklı düzenli hazırlık
  • LATEST TRACKnormal pist

BANKO GÜVENLİK MOTORU

tek at yazmadan önce zorunlu denetim

TEK ÖNERİLMEZAday: 9 TUNAHAN I · Banko güveni 14/100 · Kuponda en az 3 at

Bu at tek bırakılamaz. En az 3 at gerekiyor (tek güveni %14).

KARAR AĞACI
  • Genel AI skoru: 9 TUNAHAN I — composite 75.87, kazanma %30.4
  • ⚠️ En yakın rakip: 2 KUMRUHAN — fark 4.7 puan
  • ⚠️ Galop karşılaştırması: 5 GECEYARISI galop puanında 13.82 puan önde
  • Aynı tarih/pist (apples-to-apples) karşılaştırma: Aynı şartta yapılan galoplarda favori geride değil.
  • Pist / mesafe performansı: kum pist denendi, 2000m denendi (uyum 77.14)
  • Yarış arası: 24 gün
  • Kilo farkı: TUNAHAN I +1 kg / KUMRUHAN +1 kg
  • AGF farkı: AGF 2. (%18.46) / AI %30.4 → Value +11.94
  • Strong Signal kontrolü: Baskın tek sinyal yok.
  • Çelişki kontrolü (trend vs güncel): Trend ve güncel galop birbirini doğruluyor.
  • İlk kez koşan hazırlık profili (Workout Intelligence): Hazırlık profili güçlü ilk kez koşan rakip yok.
  • İki farklı ilk koşu hazırlık profili: Aynı ayakta rakip bir ilk koşu profili yok.
VETO KURALLARI
  • TEK-VETO 1İkinci adayla puan farkı küçük (−28)

    TUNAHAN I 75.87 / KUMRUHAN 71.17 — fark 4.7.

  • TEK-VETO 2Galopta yakın rakip bariz üstün (−24)

    5 GECEYARISI galop puanında 13.82 puan önde.

ŞEYTANIN AVUKATI

5 GECEYARISI galop puanında önde iken favori neden değişmedi?

Galop üstünlüğü aynı şartta doğrulanamadı (karşılaştırılabilirlik düşük); yine de bu ayakta banko güveni 14 ile sınırlandı.

WORKOUT INTELLIGENCE™

kronometreye değil, hazırlığın tamamına bakar

Kaynak seviyesi: A = TJK resmi · B = ikinci kaynak · C = yorum. Çelişkide resmi veri kazanır.
ATSPRINTKONDİSYONBİTİRİŞTRENDDERİNLİKREADINESS
2 KUMRUHAN7783991008588
5 GECEYARISI699893728082
9 TUNAHAN I528570675264
10 ZEYTİNGÖZ I286664788561
8 NAZLIBEYAZ615187562659
4 ATEŞGÜLÜ614664782155
7 EFEKAPTAN287052785253
11 ALPEREN I444876562652
6 SARIKANAT414850862649
1 MAVİŞAHİN I444652722648
3 BOZDOĞAN444264612148

DOĞRUDAN KARŞILAŞTIRMA

her veri aynı değerde değildir — aynı gün, aynı pist, aynı mesafe kıyaslanır

Veri güveni:76.05/100· ✅ Kadronun tamamına yakınında galop kaydı var· ⚠️ Galopların bir kısmı eski· ✅ Aynı tarih/hipodrom/pistte doğrudan karşılaştırılabilir galoplar var
5 GECEYARISI vs 10 ZEYTİNGÖZ Ikıyas 92/100

GECEYARISI 600m'de 0.8 sn önde (belirgin avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.

2026-08-14· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 64
200m12.312.7+0.4 sn
400m24.324.8+0.5 sn
600m36.937.7+0.8 sn
800m49.951.6+1.7 sn
1000m63.965.9+2 sn

SON 400: GECEYARISI son 400'de 0.5 sn daha canlı.

9 TUNAHAN I vs 11 ALPEREN Ikıyas 98/100

TUNAHAN I 600m'de 0.4 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.

2026-08-17· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 68
200m12.512.6+0.1 sn
400m24.524.6+0.1 sn
600m37.237.6+0.4 sn
800m50.651+0.4 sn

SON 400: Son bölümde iki at eşit.

5 GECEYARISI vs 7 EFEKAPTANkıyas 92/100

GECEYARISI 600m'de 0.9 sn önde (belirgin avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.

2026-08-14· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 64
200m12.312.7+0.4 sn
400m24.324.8+0.5 sn
600m36.937.8+0.9 sn
800m49.951.4+1.5 sn

SON 400: GECEYARISI son 400'de 0.5 sn daha canlı.

2 KUMRUHAN vs 4 ATEŞGÜLÜkıyas 98/100

KUMRUHAN 600m'de 0.3 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.

2026-08-18· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 71
200m12.312.4+0.1 sn
400m24.224.4+0.2 sn
600m37.137.4+0.3 sn
800m50.751.1+0.4 sn

SON 400: Son bölümde iki at eşit.

9 TUNAHAN I vs 10 ZEYTİNGÖZ Ikıyas 98/100

TUNAHAN I 600m'de 0.4 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.

2026-08-06· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 64
200m12.512.7+0.2 sn
400m24.725+0.3 sn
600m37.738.1+0.4 sn
800m5151.8+0.8 sn

SON 400: TUNAHAN I son 400'de 0.3 sn daha canlı.

9 TUNAHAN I vs 4 ATEŞGÜLÜkıyas 92/100

TUNAHAN I 600m'de 0.3 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.

2026-08-06· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 61
200m12.512.7+0.2 sn
400m24.724.9+0.2 sn
600m37.738+0.3 sn
800m5151.6+0.6 sn
1000m65.265.7+0.5 sn

SON 400: Son bölümde iki at eşit.

2 KUMRUHAN vs 8 NAZLIBEYAZkıyas 92/100

NAZLIBEYAZ 600m'de 0.4 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.

2026-08-05· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 61
200m12.712.4-0.3 sn
400m24.824.5-0.3 sn
600m37.837.4-0.4 sn
800m51.650.8-0.8 sn
1000m66.365.2-1.1 sn

SON 400: NAZLIBEYAZ son 400'de 0.3 sn daha canlı.

5 GECEYARISI vs 8 NAZLIBEYAZkıyas 92/100

GECEYARISI 600m'de 0.5 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.

2026-08-14· Veliefendi· kum· kondisyon· veri güveni 64
200m12.312.5+0.2 sn
400m24.324.4+0.1 sn
600m36.937.4+0.5 sn
800m49.951.1+1.2 sn
1000m63.965.2+1.3 sn

SON 400: Son bölümde iki at eşit.

ÇELİŞKİ MOTORU

veriler arasındaki tutarsızlıklar

  • ⚠️ 2 KUMRUHAN SON DERECE BAŞKA PİSTTE

    Son iyi derecesi cim pistte; bugün kum. Doğrudan taşınamaz.

AI KENDİNE SORDU

her yarışta otomatik kontrol listesi

  • ⚠️ Favori gerçekten bu kadar güçlü mü?

    Hayır. 8 NAZLIBEYAZ piyasada %23.53 ama modelde 5. sırada (%9.18).

  • ⚠️ AGF yüksek ama verisi zayıf at var mı?

    8 NAZLIBEYAZ (AGF %23.53 / AI %9.18)

  • AGF düşük fakat modelin güçlü bulduğu at var mı?

    Belirgin bir gözden kaçan yok.

  • Son yarış sonucu yanıltıcı olabilir mi?

    Son dereceler makul rakip kalitesine karşı alınmış.

  • 💎 At bugün daha uygun pistte mi?

    kum pistte öne çıkanlar: 9 TUNAHAN I (77.14), 11 ALPEREN I (69.29)

  • At bugün daha uygun mesafede mi?

    2000m civarında derecesi olanlar: 4 ATEŞGÜLÜ, 5 GECEYARISI, 8 NAZLIBEYAZ, 11 ALPEREN I

  • 💎 Kilo avantajı var mı?

    6 SARIKANAT (-2 kg), 10 ZEYTİNGÖZ I (-2 kg), 11 ALPEREN I (-2 kg)

  • 💎 Son galop yarış performansından daha iyi sinyal veriyor mu?

    1 MAVİŞAHİN I (galop 55.2 / form 23.25), 3 BOZDOĞAN (galop 54.55 / form 21.41), 4 ATEŞGÜLÜ (galop 75.69 / form 49.78), 5 GECEYARISI (galop 100 / form 77.27), 6 SARIKANAT (galop 51.82 / form 14.53), 10 ZEYTİNGÖZ I (galop 57.75 / form 34.08)

  • İlk kez koşanlar arasında galobu açıkça ayrışan var mı?

    Yarışta ilk kez koşan yok.

  • ⚠️ Jokey değişikliği önemli mi?

    2 KUMRUHAN → U. Rüzgar, 4 ATEŞGÜLÜ → S. Akdi, 8 NAZLIBEYAZ → A. Çelik, 9 TUNAHAN I → S. Akdi, 11 ALPEREN I → Ö. Yıldırım

  • Yarış çok kalabalık mı?

    11 at koşuyor — kadro yönetilebilir.

  • 💎 Tempo hangi ata yarayabilir?

    Son 400'de hızlanan atlar: 1 MAVİŞAHİN I, 2 KUMRUHAN, 3 BOZDOĞAN, 4 ATEŞGÜLÜ — sert tempoda avantajlı.

UZMAN AJANLAR

her yarış tek bir prompta gönderilmez

FORM ANALYST

Son yarışlar, form eğrisi, rakip kalitesi, yarış araları

  • · 2 KUMRUHAN — son üç yarış 2-4-1, stabil form (0), 52 gün ara, son rakip kalitesi 56/100
  • · 5 GECEYARISI — son üç yarış 4-4-2, düşen form (-15.19), 49 gün ara, son rakip kalitesi 42/100
  • · 9 TUNAHAN I — son üç yarış 3-6-4, yükselen form (23.93), 24 gün ara, son rakip kalitesi 32/100
  • · 8 NAZLIBEYAZ — son üç yarış 4-2-9, düşen form (-16.47), 21 gün ara, son rakip kalitesi 77/100

GALOP ANALYST

200/400/600/800/1000 dereceleri ve galop trendi

  • · 5 GECEYARISI — 600: 36.9, 400: 24.3, 200: 12.3 (rahat), önceki galoba göre 0.7 sn iyileşme, son 400'de belirgin hızlanıyor
  • · 2 KUMRUHAN — 600: 37.1, 400: 24.2, 200: 12.3 (rahat), önceki galoba göre 0.7 sn iyileşme, son 400'de belirgin hızlanıyor
  • · 9 TUNAHAN I — 600: 37.2, 400: 24.5, 200: 12.5 (rahat), önceki galoba göre 0.5 sn iyileşme, son 400'de belirgin hızlanıyor
  • · 4 ATEŞGÜLÜ — 600: 37.4, 400: 24.4, 200: 12.4 (rahat), önceki galoba göre 0.6 sn iyileşme, son 400'de belirgin hızlanıyor
  • · 11 ALPEREN I — 600: 37.6, 400: 24.6, 200: 12.6 (rahat), önceki galoba göre 0.2 sn iyileşme, son 400'de belirgin hızlanıyor

TRACK & DISTANCE ANALYST

kum / 2000m / Veliefendi

  • · 9 TUNAHAN I — kum pistte 2 koşu (dereceler 3-4), uyum puanı 77.14
  • · 11 ALPEREN I — kum pistte 2 koşu (dereceler 4-3), uyum puanı 69.29
  • · 8 NAZLIBEYAZ — kum pistte 3 koşu (dereceler 4-9-4), uyum puanı 61.67
  • · 7 EFEKAPTAN — kum pistte 3 koşu (dereceler 5-7-7), uyum puanı 44.44

MARKET ANALYST

AGF ile AI sıralamasının karşılaştırılması

  • · 9 TUNAHAN I — AGF 2. (%18.46) / AI 1. (%30.4) → Value +11.94 💎 GÜÇLÜ DEĞER
  • · 2 KUMRUHAN — AGF 3. (%13.65) / AI 2. (%20.55) → Value +6.9
  • · 5 GECEYARISI — AGF 4. (%11.96) / AI 3. (%18.41) → Value +6.45
  • · 11 ALPEREN I — AGF 5. (%8.82) / AI 4. (%13.3) → Value +4.48

RISK ANALYST

Sürprize açıklık ve favori kırılabilirliği

  • · Ayak sınıfı: ORTA — önerilen genişlik 2-4 at.
  • · Favori kırılma riski: ORTA — piyasa ile model arasında 14.3 puan fark var.
  • · 11 at, 0 ilk kez koşan.
  • · Birbirine yakın AI skoru olan at sayısı: 1.

Karşılaştırma Ajanı

8 anlamlı ikili karşılaştırma yapıldı

  • · 5-10 · kıyas 92/100 · GECEYARISI 600m'de 0.8 sn önde (belirgin avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.
  • · 9-11 · kıyas 98/100 · TUNAHAN I 600m'de 0.4 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.
  • · 5-7 · kıyas 92/100 · GECEYARISI 600m'de 0.9 sn önde (belirgin avantaj), karşılaştırılabilirlik 92/100.
  • · 2-4 · kıyas 98/100 · KUMRUHAN 600m'de 0.3 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.
  • · 9-10 · kıyas 98/100 · TUNAHAN I 600m'de 0.4 sn önde (küçük avantaj), karşılaştırılabilirlik 98/100.

Final Review Agent

TEK ÖNERİLMEZ · banko güveni 14/100

  • · Veri güveni: 76.05/100 — ✅ Kadronun tamamına yakınında galop kaydı var · ⚠️ Galopların bir kısmı eski · ✅ Aynı tarih/hipodrom/pistte doğrudan karşılaştırılabilir galoplar var
  • · Banko vetoları: TEK-VETO 1 İkinci adayla puan farkı küçük | TEK-VETO 2 Galopta yakın rakip bariz üstün
  • · Baskın tek sinyal yok.
  • · Şeytanın avukatı: 5 GECEYARISI galop puanında önde iken favori neden değişmedi? → Galop üstünlüğü aynı şartta doğrulanamadı (karşılaştırılabilirlik düşük); yine de bu ayakta banko güveni 14 ile sınırlandı.
  • · Bu at tek bırakılamaz. En az 3 at gerekiyor (tek güveni %14).

KUPON STRATEJİSİ

bu ayak kupona nasıl çevrilmeli

Ölçülü genişlik (2-4 at).

KUPON MOTORUNU AÇ